TESLİMAT KOŞULLARI


Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Kokulu Mücevher'e uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Özel üretim ürünlerin teslimat süreleri üretim zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Satın aldığınız ürünler, e-posta ile tarafınıza bildirilecek ve anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Kokulu Mücevher garantisi ile size teslim edilecektir.

Beğendiğiniz ürünün stokta mevcut olmaması durumunda, stoklara ilk gireceği tarih e-posta ile bildirilecektir.

Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanıyan websitemizde, ender de olsa aynı ürünün aynı anda birden fazla kişi tarafından satın alınması ve stokların tükenmesi söz konusu olabilir. Böyle bir durumda:

En az 4 (dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi mevcuttur. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.