Roberto Bravo Sıra Dışı Mücevher Günleri - İZMİR EGEPARK / Kokulu Mücevher


Kokulu Mücevher olarak İZMİR EGEPARK AVM'de gerçekleşecek Roberto Bravo Sıra Dışı Mücevher Günlerine ev sahipliği yapmaktayız. 

9-10-11-12  Aralık 2021 tarihinde Zemin katta ( Migros önü ) konuşlandıracağımız standımızda Tüm Roberto Bravo Koleksiyonlarını görme fırsatı bulabileceksiniz. Standımız ile Egepark Avm Storks mağazamızdan yapacağınız her Roberto Bravo alışverişlerinize 24 ayar gram altın hediye ediyoruz. Herhangi bir alt limit olmaksızın satın alacağınız Roberto Bravo ürünü başına anında gram altın hediyenize sahip olacaksınız.

24 ayar gram altın hediyeli kampanyamız sadece Roberto Bravo ürünlerinde geçerli olup, 31 Aralık 2021 Cuma akşamı sonlanacaktır. ( Standımız 12 Aralık tarihlerinden sonra hizmete son verecek; Bu tarihten sonra ay sonuna kadar gram altın hediyeli kampanyamız Storks mağazamızda devam edecektir ).İşçiliksiz bilezikler, sarrafiye ürünleri ve Roberto Bravo haricindeki diğer ürünler kampanyamıza dahil değildir. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyamıza katılmak için Egepark Avm Storks Mücevher mağazamızdan alışverişlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Diğer pazaryerleri internet sitemiz ve mağazalarımız bu kampanyaya dahil değildir.

ROBERTO BRAVO KOLEKSİYONLARI